Verkiezingen Ondernemingsraad Transavia – laat jouw stem tellen

21 april 2025

De verkiezingscampagne voor de Ondernemingsraad bij Transavia is officieel van start gegaan. Vandaag ontvang je een e-mail van Transavia met jouw persoonlijke stemlink; je kunt vanaf nu dus stemmen.

Wij zijn er klaar voor. Jij ook?
De VNC stelt een team van vijf betrokken kandidaten beschikbaar. Zij kennen het werk aan boord door en door, zijn inhoudelijk sterk en laten jouw stem krachtig doorklinken. Door te stemmen bepaal jij mee wie invloed heeft op jouw toekomst.

Tijdens deze verkiezingen kies je niet zomaar iemand. Wat er in de Ondernemingsraad gebeurt, raakt direct jouw werk aan boord, je leven op de route en je toekomst bij Transavia.

Daarom stem je op een VNC-kandidaat
Juist nu – met de toenemende druk op het cabinepersoneel – is het belangrijk dat er ervaren en goed geïnformeerde collega’s namens jou aan tafel zitten.

Onze vijf kandidaten brengen kennis, visie en daadkracht mee. En ze staan er niet alleen voor: zij worden gesteund door jouw vakvereniging.
Steeds meer collega’s kiezen bewust voor VNC, omdat zij zien wat onze vertegenwoordigers bereiken. Doe mee en laat ook jouw stem spreken.

Hoe stemmen?
Check je Transavia-mail voor een bericht van transaviaondernemingsraad (kijk ook in je spam!).

 Meer weten over de kandidaten?
• Ga naar de verkiezingspagina, of
• Bekijk de Transavia verkiezingskrant.

Kies voor vertegenwoordigers die weten wat er speelt en echt opkomen voor jouw belangen.
Samen zorgen we voor een sterke vertegenwoordiging van het cabinepersoneel in de Ondernemingsraad.

Stem op betrokkenheid, ervaring en daadkracht. Stem VNC.

Sectiebestuur Transavia