VNC ook rondom Pasen bereikbaar

9 apr. 2020
Zoals gebruikelijk zijn we altijd telefonisch bereikbaar voor vragen van onze leden. Zeker in deze bizarre tijden rondom het Coronavirus staan we voor jullie klaar. In verband met Goede Vrijdag en Pasen heeft ons kantoor weliswaar aangepaste openingstijden, maar telefonisch contact is altijd mogelijk.

Op (goede) vrijdag 10 april en (paas)maandag 13 april is het VNC kantoor gesloten. Zoals gebruikelijk blijven we 24/7 via het keuzemenu bereikbaar voor zaken die niet kunnen wachten. Bel 020-5020480 en volg het keuzemenu om een van de VNC bestuursleden aan de lijn te krijgen.

Uiteraard blijven onze bestuursleden ook tijdens de paasdagen alle ontwikkelingen op de voet volgen en mocht er aanleiding toe zijn zullen we onze leden blijven voorzien van informatie.

We wensen jullie in de huidige uitdagende omstandigheden toch hele fijne paasdagen!

VNC bestuur en secretariaat

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA