• home
  • Actueel
  • VNC belastingservice: we doen het goed, gratis en graag voor onze leden!

VNC belastingservice: we doen het goed, gratis en graag voor onze leden!

29 mrt. 2021
Wil je professionele hulp en adviezen bij jouw belastingaangifte? Dan ben je bij VNC belastingconsulent Gerard Reezigt-Hazes aan het goede adres! Hij ondersteunt leden deskundig en er is dan ook veel animo dus plan tijdig je afspraak.

Klik hier op VNC belastingagenda om in de digitale agenda een nog beschikbare datum en tijdstip aan te vinken: vul je gegevens in en vervolgens ontvang je automatisch een bevestigingsmail met instructies. Je kunt indien gewenst ook telefonisch een afspraak maken via 020-5020480.

Inkomstenbelasting
In de drukke belastingperiode (maart t/m half mei) ondersteunt Gerard uitsluitend bij de aangifte inkomstenbelasting (IB). Voor advies over andere financiële zaken zoals huur-, zorg- en kinderopvangtoeslagen en/of de aan- of verkoop van een huis kan buiten deze periode een afspraak gemaakt worden.  

Corona maatregelen
Wij nemen alle voorgeschreven voorzorgsmaatregelen in acht door het strikt naleven van de richtlijnen vanuit de overheid en het RIVM:
•Kom alleen naar ons kantoor en maximaal 10 minuten voor aanvang;
•Draag een neus- en mondkapje zo lang je bij ons binnen bent;
•Desinfecteer je handen met de aanwezige desinfecterende handgel;
•Neem bij binnenkomst plaats in de zitjes en wacht tot je wordt geroepen;
•Er kan nu geen koffie/thee worden aangeboden;
•Maak bij eventueel toiletbezoek alleen gebruik van het aangeduide ‘bezoekers’toilet;
•Voel je je verkouden, grieperig of heb je andere corona-gerelateerd klachten? Blijf dan thuis!

Bedankt voor je begrip en medewerking.

VNC bestuur

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA