VNC belastingservice uitgebreid

9 aug. 2013

Sinds 1 augustus is de gratis belastingservice voor onze leden uitgebreid. Buiten het invullen van je aangifte voor de Inkomstenbelasting en de voorlopige teruggave, kun je nu ook een afspraak maken voor onder andere: aanvragen zorg- en huurtoeslag; vragen omtrent aan- en verkoop huis;
Sinds 1 augustus is de gratis belastingservice voor onze leden uitgebreid. Buiten het invullen van je aangifte voor de Inkomstenbelasting en de voorlopige teruggave, kun je nu ook een afspraak maken voor onder andere: aanvragen zorg- en huurtoeslag; vragen omtrent aan- en verkoop huis; aanvragen kinderopvangtoeslag; voorlopige toeslag aanvragen en wijzigen en andere financiële zaken.

VNC belastingdeskundige Gerard Reezigt Hazes is iedere donderdag aanwezig. Afspraken kun je maken via het secretariaat op telnr.: 020-5020480.

 

VNC bestuur

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA