• home
  • Actueel
  • Uitvraag transavia cao-top 3 en aankondiging ledenvergaderingen

Uitvraag transavia cao-top 3 en aankondiging ledenvergaderingen

5 nov. 2019
Op de uitvraag voor de top 3 cao-voorstellen zijn al een flink aantal reacties gekomen. Daardoor begint inmiddels een helder beeld te ontstaan van de zaken die voor transavia cabinepersoneel belangrijk zijn. Er is echter nog ruimte voor verdere wensen en inzichten. Blijf deze dus insturen, dat kan tot 1 december via cao.transavia@vnconline.nl

Ledenvergaderingen
Aan de hand van de binnengekomen punten zal er een voorstellenbrief worden samengesteld. Voordat wij deze naar transavia sturen zal deze brief eerst met onze leden worden gedeeld op de Ledenvergaderingen. Wij nodigen onze leden hiervoor van harte uit en wel op de volgende data:

4 december, VNC kantoor Schiphol Oost
10.00 – 13.00 uur en 14.00 tot 17.00 uur

5 december, Rotterdam The Hague Airport
10.00 – 13.00 uur en 14.00 – 17.00 uur

10 december, Eindhoven Airport
10.30 – 13.30 uur

Aanmelden graag via secretariaat@vnconline.nl onder vermelding van datum en locatie van de vergadering die je bij wil wonen. Indien er te weinig aanmeldingen zijn voor een bepaalde sessie, ziet het sectiebestuur zich genoodzaakt deze te annuleren. Aanmelden is dus echt noodzakelijk.

Wij zien je graag op een van de ledenvergaderingen!

Sectiebestuur transavia


Cabine-collega maar (nog) geen VNC lid? Geef jezelf ondersteuning met steun aan de VNC. Word lid via dit aanmeldformulier of mail/bel voor meer info: secretariaat@vnconline.nl - 020 5020480. Het gaat om jouw baan, jouw arbeidsvoorwaarden en dus jouw toekomst. Hoe meer leden, hoe sterker we staan in de vertegenwoordiging van de belangen van het cabinepersoneel.

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA