Uitnodiging VNC leden infosessie easyJet

13 okt. 2022
In onze laatste nieuwsbrief hebben wij jullie op de hoogte gesteld van de voortgang van ons CAO voorstel voor de aankomende onderhandelingen. Wij zijn blij om jullie te kunnen mededelen dat wij ons voorstel hebben afgerond en wij zullen de voorstellenbrief op vrijdag 14 oktober naar easyJet versturen.

Wij willen al onze leden bedanken voor het invullen van de enquêtes, het opsturen van jullie suggesties en vragen via email en WhatsApp en de participatie tijdens de Facebook livestreams. Wij waarderen de input van onze leden heel erg en dit was dan ook de basis van ons voorstel.

Maandag 17 oktober presenteren wij ons CAO voorstel voor onze leden. Wij nodigen jullie uit voor de infosessie op het VNC-kantoor te Schiphol Oost. De infosessie begint om 15.00 uur. Via deze link kun jij je aanmelden voor de infosessie. Wij zullen daarna afsluiten af met een drankje.

Voor alle leden die niet aanwezig kunnen zijn op het VNC-kantoor zullen wij de meeting live streamen via de VNC easyJet AMS Cabin Crew Facebook groep.

Wij verheugen ons erop om jullie te zien maandag!

Farah, Dino en Davide
easyJet Sectiebestuur

English versionInvitation VNC members info session easyJet

In our last newsletter we updated you on the progress of the CLA proposal for the upcoming negotiations. We are happy to inform you that we have finished the proposal and will sent it to the company on Friday 14th October.

Thank you very much for taking your time to fill out surveys, sending us your suggestions via email and WhatsApp and your participation during Facebook live streams. It is greatly appreciated and your input has shaped our proposal.

On Monday the 17th of October we will present our proposal to our members. You are all invited to join us at the VNC office at 15.00 L. You can sign up for the info session via this link. We will end the meeting with a drink.

For all of our members that are not able to join us in person; we will be live streaming the info session via our Facebook group: VNC easyJet AMS Cabin Crew.

We are looking forward to see you on Monday!

Farah, Dino and Davide
VNC easyJet section board

sectiebestuur.easyjet@vnconline.nl
VNC easyJet WhatsApp Service:
+
31 6 481 755 96

Word nu ook lid/Become a member

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA