• home
  • Actueel
  • Stand van zaken cao-onderhandelingen easyJet

Stand van zaken cao-onderhandelingen easyJet

27 sep. 2017
Vandaag heeft het easyJet sectiebestuur een meeting met easyJet gehad inzake de cao-onderhandelingen. Graag willen wij onze leden op de hoogte stellen van dit gesprek.
 
Samen met easyJet is er een goed gesprek geweest dat voornamelijk ging over de inhoud van het VNC-voorstel. Op sommige punten was easyJet het met ons eens, maar er waren ook enkele grote verschillen van inzicht. Helaas heeft easyJet ons geen tegenvoorstel gedaan, wat wij betreuren.
 
Het management van easyJet heeft ons laten weten dat we binnenkort wel een proposal kunnen verwachten, maar een definitieve tijdlijn is niet gecommuniceerd. Men gaf echter ook aan interne meetings te hebben gepland de komende weken en de verwachting is dat men daaruit met een voorstel zal komen.
 
Heb jij als easyJet lid van onze vereniging input, advies of vragen over de easyJet cao onderhandelingen? Mail ze dan (vanaf vrijdag 29 september) naar het speciaal hiervoor geopende mailaccount cao.easyjet@vnconline. Jouw mening telt!
 
Sectiebestuur easyJet
Ron Sneijder, Davy Haverhals

English version:

CLA negotiatons easyJet
Today the easyJet section had a meeting in regards to the CLA negotiatons. We would like to give you an update about this.
 
We had a good conversation with management of easyJet and the main discussion was about our proposal that we had given easyJet.  There were points of agreement and disagreement. . We regret to say that easyJet has not made a counter proposal to us and we at the VNC are disappointment with the non action of easyJet.
 
Management let us know that we can expect a proposal soon, but no time line was communicated.  They will have internal meetings in the next few weeks and they expect a proposal to come from those meetings.
 
We would like to remind you that we have a special email address set up: cao.easyjet@vnconline.nl for suggestions and comments about our CLA negotiations. This email will be activated from Friday 29th of September.
 
On behalf of the easyJet section we would like to thank you for your support!

easyJet section
Ron Sneijder and Davy Haverhals

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA