• home
  • Actueel
  • REMINDER: easyJet VNC ledeninfosessies over het cao principeakkoord

REMINDER: easyJet VNC ledeninfosessies over het cao principeakkoord

21 dec. 2022
De komende weken houdt het easyJet sectiebestuur ledeninfosessies op ons VNC kantoor. Wij zullen tijdens deze sessies de gehele inhoud van het principeakkoord (link) en wat dit betekent voor het easyJet Amsterdam cabinepersoneel met jullie delen. Kom gerust langs op ons kantoor of doe mee via Teams!

Tijdens deze ledeninfosessies zullen we toelichtingen geven en jullie eventuele vragen beantwoorden. We vinden het belangrijk dat al onze leden inzicht krijgen om in een later stadium weloverwogen hun stem uit te kunnen brengen. Aanmelden voor het bijwonen van een van deze bijeenkomsten kan via deze link.

Je kunt daarbij kiezen uit onderstaande data:
* dinsdag 27 december om 10.30 en 14.30 uur
* donderdag 29 december om 10.30 en 14.30 uur
* maandag 2 januari om 10.30 en 14.30 uur
* woensdag 4 januari om 10.30 en 14.30 uur
* vrijdag 6 januari om 10.30 en 14.30 uur.

Jouw stem telt!
Het principeakkoord wordt komende januari ter stemming voorgelegd aan onze leden. De stemming gaat open op maandag 9 januari 2023, via e-mail. Voor die tijd zullen wij meer informatie over het stemproces delen met onze leden.

Wij danken jullie voor het vertrouwen in de VNC en wij zien jullie graag binnenkort tijdens een van onze infosessies!

Farah van Keeken en Dino Brunst
Sectiebestuur easyJet

English version:REMINDER: easyJet VNC info sessions tentative collective labour agreement
In the following weeks we will be hosting info sessions at our VNC office where we will be sharing the content of the entire tentative agreement with our members (link) and what this means for easyJet Amsterdam cabin crew. Feel free to join us at the VNC office or via Teams!

During these info sessions we will answer your questions to ensure that all of our members can make an informed decision.
You can sign up to attend one of these meetings via this link.

You can choose from the following dates:
* Tuesday December 27 at 10.30 am and 2.30 pm
* Thursday, December 29 at 10.30 and 14.30
* Monday, January 2 at 10.30 and 14.30
* Wednesday, January 4 at 10.30 a.m. and 2.30 p.m.
* Friday, January 6 at 10:30 a.m. and 2:30 p.m.

Your vote matters!
The tentative agreement will be put to a vote by our members. Voting will commence on Monday the 9th of January, 2023 via email. Before this date we will share more information about the voting process with our members.

We thank you for your trust in the VNC and we look forward to seeing you soon at one of our info sessions!

Farah van Keeken and Dino Brunst
Board VNC EasyJet

Word nu ook lid/Become a member

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA