• home
  • Actueel
  • Herinnering: De VNC organiseert digitale infosessies voor KLM-leden

Herinnering: De VNC organiseert digitale infosessies voor KLM-leden

2 nov. 2020
Afgelopen periode zijn wij heel druk in onderhandeling geweest met KLM over een Sociaal Plan en over tijdelijke reductie op arbeidsvoorwaarden voor cabinepersoneel. Om onze leden zo goed mogelijk te informeren over de stand van zaken rondom beide processen, hebben we naast de gebruikelijke nieuwsberichten ook digitale informatiesessies gepland.

Het protocol Sociaal Plan is zo goed als afgerond en wordt binnenkort ter stemming in onze Ledenraad voorgelegd. Over de op hoofdlijnen afgesproken bijdragen van cabinepersoneel moet met KLM nog een discussie worden beslecht. We lichten deze zaken toe en is er gelegenheid tot het stellen van vragen.  

Deze digitale infosessies staan voor de volgende data gepland:  

• dinsdag 3 november van 13.00 tot 14.00 uur (deze sessie zit vol)
• dinsdag 3 november van 15.30 tot 16.30 uur (aanmelden kan tot 3 november 11.00 uur)
• vrijdag 6 november van 10.00 tot 11.00 uur (aanmelden kan tot 5 november 17.00 uur)

Hoe meld je aan?
Wij nodigen onze KLM-leden van harte uit om zich van te voren aan te melden voor één van de livestreamsessies via dit registratieformulier.

Gebruik een privé e-mailadres want met een zakelijk e-mail adres zoals die van KLM werkt inloggen bij Workplace niet. Na verwerking krijg je vervolgens een uitnodiging met beschrijving van hoe in te loggen en hoe het werkt, dat kan afhankelijk van de belangstelling even duren.

We kijken ernaar uit jullie te spreken bij de digitale ledeninfosessie!

KLM sectiebestuur

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA