Gezellige borrel VNC jubilarissen

17 okt. 2013

De VNC heeft gisteren voor een grote groep van haar trouwe leden een gezellige en informatieve borrel gehouden. De opkomst van onze leden - met in sommige gevallen aanhang - die maar liefst 40 jaar en 25 jaar lid zijn was aanzienlijk: met ruim 70 aanwezigen mag het dan ook een succes
De VNC heeft gisteren voor een grote groep van haar trouwe leden een gezellige en informatieve borrel gehouden. De opkomst van onze leden - met in sommige gevallen aanhang - die maar liefst 40 jaar en 25 jaar lid zijn was aanzienlijk: met ruim 70 aanwezigen mag het dan ook een succes genoemd worden!

Hieruit blijkt ook de binding die zij hebben met de VNC en dat sluit naadloos aan bij ons motto 'Samen Sterk'.

Langdurig trouwe leden
Voorzitter Annette Groeneveld bedankte namens het voltallige VNC bestuur dan ook de aanwezigen voor hun langdurige trouw aan en inzet voor de VNC. Vervolgens werden zij letterlijk in de bloemetjes gezet en was er tijd voor bijpraten onder het genot van een hapje en een drankje.

Gezien de aanzienlijke opkomst en de enthousiaste reacties van onze jubilarissen was het een geslaagde bijeenkomst!

VNC bestuur

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA