Geef jouw input voor easyJet cao 

4 aug. 2017
In september gaan wij met het bedrijf om de tafel zitten om over onze nieuwe cao te onderhandelen. Wij vragen al onze leden om van tevoren mee te denken, jouw input is belangrijk!

Heb jij als easyJet lid van onze vereniging input, advies of vragen over de aankomende easyJet cao onderhandelingen? Mail ze dan naar het speciaal hiervoor geopende mailaccount cao.easyjet@vnconline.nl zodat wij jullie punten in de voorbereidingen alvast duidelijk op een rij hebben. Jouw mening telt! Reageren kan tot 4 september.

In de komende weken gaan we jullie een aantal enquêtes toesturen over wat jullie graag in een nieuwe CAO willen zien. De eerste enquête is vooral over compensatie, de volgende enquêtes gaan o.a. over pensioen, studieverlof en zwangerschap regelingen. 

Alvast bedankt voor het meedenken!

easyJet sectiebestuur
 
English version

Give us your input for an easyJet contract (CAO)
In September we will sit down with the company to start negotiating a new CAO. In advance of this we would like to ask all our members for ideas. Your input is very important to us!

Do you have, as a member of our union, questions, advice or input about our upcoming negotiations? We have set up a specific email account for this purpose: cao.easyjet@vnconline.nl. So that we know your points clearly in advance for  our preparations please respond by September 4th. Your opinion matters to us!

In the next few weeks we will be sending you a couple of surveys on what you would like to see in a new CAO. The first survey has mainly to do with compensation, the following ones will be about pension, study leave and maternity leave.

Thank you for your input!

easyJet section
 

Services

Vereniging Nederlands Cabinepersoneel VNC

Constellation Building
Stationsplein N.O. 406
1117 CL Schiphol-Oost

+31 (0)20 - 50 20 480
secretariaat@vnconline.nl
Lid van EurECCA